O firmie

North-Invest Sp. z o.o to jedna z najdłużej aktywnie działających firm brokerskich w Polsce zajmujących się wyszukiwaniem najlepszych ofert  aut klasy PREMIUM pod indywidualne zamówienie Klienta.

Od ponad 15 lat jesteśmy związani ze sprzedażą samochodów segmentu PREMIUM w Polsce i całej UE. Nasze wieloletnie doświadczenia a także niesłabnąca pasja jaką jest motoryzacja gwarantują , iż zakup wymarzonego auta za naszym pośrednictwem będzie pozytywnym przeżyciem.

Wszystkie proponowane przez nas auta  są fabrycznie nowe i posiadają pełną oryginalną dokumentację dzięki czemu wybierając nas, wybierają Państwo pewność i bezpieczeństwo. Chcielibyśmy  aby poprzez zakup samochodu za pośrednictwem naszej firmy, klienci realizowali swoje marzenia, dlatego  bardzo rzetelnie podchodzimy do naszych obowiązków.

Nasi Klienci mają do dyspozycji usługi finansowe  takich partnerów jak :

•          M Leasing ( były Bre leasing)

•          Pko Leasing

W powyższych firmach leasingowych posiadamy status Autoryzowanego dostawcy aut luksusowych .

Warto wiedzieć iż zakup samochodu bezpośrednio w polskim salonie  wiąże się z koniecznością pokrycia wszelkich kosztów jego działalności i często bardzo dużej  marży dealera , dlatego specjalizujemy się w wyszukiwaniu najtańszych ofert n. W wielu przypadkach   różnica w finalnej  cenie sięga  nawet 15-20%, czyli nie rzadko kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wraz z zakupem auta pomożemy Państwu dobrać optymalną specyfikacje (kolory , opcje dodatkowe) , ofertę finansowania samochodu jak również korzystny pakiet ubezpieczenia.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które szukając wyjątkowych samochodów, cenią sobie bezpieczeństwo, wygodę, czas oraz fachową poradę.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy zawsze fachowo i dokładnie doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół  North-Invest

Auta marki premium

Auta marki premium

Skontaktuj się
Pomoc w finansowaniu

Pomoc w finansowaniu

Skontaktuj się
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Skontaktuj się
Wyszukaj auto

Wyszukaj auto

Znajdź interesujący Cię pojazd

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić

Zakup pojazdu

Zakup pojazdu

Pomożemy w sprowadzeniu i zakupie pojazdu